Богуславське НВО "Ліцей №3-МАН"


Меню сайту

Важливо


Учням


Форма входу

Погода

Пошук

Захист прав дитини

Кабінети довіри


 

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія


Головна » Статті » Учням » Поради педагога

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

СЕКРЕТИ ПІФАГОРА. «ВИХОВАННЯ ПАМ’ЯТІ»

Понад 2 500 років тому великий Піфагор, якого ми знаємо як видатного математика, створив систему вправ, що дозволяє будь-якій людині розвивати в собі феноменальні здібності.

Створена ним піфагорійська школа була свого часу розгромлена ворогами. Але велике вчення мудрого грека не зникло. У Стародав­ньому Римі Цицерон і Юлій Цезар, щоб здобути успіх, використовували прийоми психотехніки, розроблені Піфагором. Пізніше заснов­ник ордену ієзуїтів Ігнатій Лойола, Леонардо да Вінчі, Наполеон та багато інших видатних особистостей минулого визнавали, що також активно користувались прийомами, розробленими Піфагором.

Поради педагога | Переглядів: 279 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Як розвинути пам’ять?

Невпинно стікає час, немов у піщаному годиннику. Шаленим галопом мчить технічна революція. Сучасна людина працює набагато менше, аніж у минулому столітті, тому що левову частку її роботи виконують машини… Інколи складається враження, що й думаємо набагато менше, особливо підростаюче покоління. Дедалі частіше можна стати свідком чи співучасником таких подій, що цілковито переконують: а деградація все-таки опановує наші душі. Зрозуміло, що насамперед говоритимемо про дітей шкільного віку, адже найбільшою проблемою для батьків є неуспішність їхньої дитини. А чи знаєте ви, що найпершою причиною неуспішності є неуважність. Дитині складно запам’ятовувати сказане вчителем на уроці, вона забуває записати домашнє завдання, не пам’ятає прочитаний твір, не може його переказати… Ці нюанси можна перераховувати і далі, але потрібно задуматися над тим, чи ми приділяємо належну увагу дітям, чи вчимо вчитися, чи допомагаємо розвивати їхні навички і здібності, увагу і пам'ять, мислення. Тож пропонуємо поради, які допоможуть не лише дітям, але й дорослим покращити свою пам'ять і розвинути здібності, що сприятимуть вам на шляху до успіху.

Поради педагога | Переглядів: 283 | Додав: Admin | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

За матеріалами Освіта.ua

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко. 

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.

«Для випускників тих закладів, де навчання відбувається мовою національних меншин або вивчається одна з мов національної меншини, випускники можуть пройти державну підсумкову атестацію з мови національної меншини за рішенням педагогічної ради навчального закладу та з урахуванням побажань батьків», - додав директор департаменту МОН України.

При цьому Кононенко зауважив, що у початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

«Діти не повинні відчувати дискомфорт та отримувати стрес від участі в державній підсумковій атестації, треба їх налаштовувати на звичайну роботу», - пояснив він.

У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.

Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

Поради педагога | Переглядів: 258 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

В травні учнів початкових класів чекає державна підсумкова атестація. Як же до неї підготуватись?

До вашої ували, любі діти, кілька порад, якими ви можете скористатись.

  • Розпочати підготовку до ДПА ви можете уже зараз. Використайте для цього збірники з завданнями за попередні роки.
  • Складіть план підготовки до державної підсумкової атестації на кожний день, чітко визначте обсяг матеріалу, який ви виконуватимете.
  • Розпочніть заняття з найважчого матеріалу, який ви знаєте гірше. Якщо не можете щось згадати, запишіть на аркуші запитання і зверніться за допомогою до вчителя.
  • Намагайтеся на уроках зрозуміти матеріал, який вивчаєте, адже схожі завдання будуть і на ДПА.
  • Уважно читайте завдання і чітко їх виконуйте.
  • Чергуйте заняття і відпочинок під час підготовки до ДПА.
  • Потренуйтесь виконати завдання повністю з секундоміром ( ви будете знати скільки часу витрачаєте і в якому темпі треба працювати).
  • Постарайтесь виконати якомога більше завдань з тренувальною метою.
  • Не „зазубрюйте“ завдання, краще зверніться за допомогою до вчителя,він завжди вас підтримає і допоможе, адже він ваш друг.
  • Не думайте, що ви не впораєтесь із завданням, навпаки, подумки уявляйте собі картину успіху.

Пам’ятайте, що успіх – це насамперед праця! Бажаю вам успіхів!

Поради педагога | Переглядів: 296 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Актуально


Перекласти сайт
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 588

Час

Корисні посилання

 
 

 
Вивчаємо інформатику
 
Видавництво педагогічна преса
 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Вверх
© 2020 Богуславське НВО "Ліцей №3 - МАН"