Богуславське НВО "Ліцей №3-МАН"


Меню сайту

Важливо


Дистанційне навчанняОсвітній процес під час карантинуУчням


Форма входу

Погода

Пошук

Захист прав дитини

Кабінети довіри


 

Національна дитяча «гаряча» лінія


Національна дитяча «гаряча лінія»

Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Національна дитяча гаряча лінія


Головна » Статті » Учням » Поради педагога

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

СЕКРЕТИ ПІФАГОРА. «ВИХОВАННЯ ПАМ’ЯТІ»

Понад 2 500 років тому великий Піфагор, якого ми знаємо як видатного математика, створив систему вправ, що дозволяє будь-якій людині розвивати в собі феноменальні здібності.

Створена ним піфагорійська школа була свого часу розгромлена ворогами. Але велике вчення мудрого грека не зникло. У Стародав­ньому Римі Цицерон і Юлій Цезар, щоб здобути успіх, використовували прийоми психотехніки, розроблені Піфагором. Пізніше заснов­ник ордену ієзуїтів Ігнатій Лойола, Леонардо да Вінчі, Наполеон та багато інших видатних особистостей минулого визнавали, що також активно користувались прийомами, розробленими Піфагором.

Поради педагога | Переглядів: 339 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Як розвинути пам’ять?

Невпинно стікає час, немов у піщаному годиннику. Шаленим галопом мчить технічна революція. Сучасна людина працює набагато менше, аніж у минулому столітті, тому що левову частку її роботи виконують машини… Інколи складається враження, що й думаємо набагато менше, особливо підростаюче покоління. Дедалі частіше можна стати свідком чи співучасником таких подій, що цілковито переконують: а деградація все-таки опановує наші душі. Зрозуміло, що насамперед говоритимемо про дітей шкільного віку, адже найбільшою проблемою для батьків є неуспішність їхньої дитини. А чи знаєте ви, що найпершою причиною неуспішності є неуважність. Дитині складно запам’ятовувати сказане вчителем на уроці, вона забуває записати домашнє завдання, не пам’ятає прочитаний твір, не може його переказати… Ці нюанси можна перераховувати і далі, але потрібно задуматися над тим, чи ми приділяємо належну увагу дітям, чи вчимо вчитися, чи допомагаємо розвивати їхні навички і здібності, увагу і пам'ять, мислення. Тож пропонуємо поради, які допоможуть не лише дітям, але й дорослим покращити свою пам'ять і розвинути здібності, що сприятимуть вам на шляху до успіху.

Поради педагога | Переглядів: 314 | Додав: Admin | Дата: 21.02.2017 | Коментарі (0)

За матеріалами Освіта.ua

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році не зміниться. Про це повідомив директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко під час прес-конференції 21 вересня. «Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році. На цей час ніяких змін не передбачається», - розповів Юрій Кононенко. 

Державна підсумкова атестація випускників загальних середніх навчальних закладів І ступеня (початкова школа) розпочнеться 15 травня, ІІ ступеня (основна школа) - 1 червня, а для випускників шкіл ІІІ ступеня – 23 травня. Перелік предметів, з яких буде проводиться державна підсумкова атестація для випускників шкіл І - ІІ ступенів, порівняно з минулим роком, не зміниться. Зокрема, для загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня – це українська мова, літературне читання, математика.

«Для випускників тих закладів, де навчання відбувається мовою національних меншин або вивчається одна з мов національної меншини, випускники можуть пройти державну підсумкову атестацію з мови національної меншини за рішенням педагогічної ради навчального закладу та з урахуванням побажань батьків», - додав директор департаменту МОН України.

При цьому Кононенко зауважив, що у початковій школі державна підсумкова атестація - це звичайна контрольна робота, яка проводиться для того, щоб оцінити рівень навчальних досягнень дітей.

«Діти не повинні відчувати дискомфорт та отримувати стрес від участі в державній підсумковій атестації, треба їх налаштовувати на звичайну роботу», - пояснив він.

У навчальних закладах II ступеня, як і минулого року, випускники обов’язково складатимуть ДПА з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який буде обирати педагогічна рада школи. Це може бути один із предметів з такого переліку: зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика, мова національної меншини для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням або вивченням такої мови та інтегрований курс літератури.

Державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл ІІІ ступеня) розпочнеться з 23 травня і буде проходити у формі зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА у формі ЗНО випускники шкіл складатимуть з трьох предметів: українська мова, математика або історія України та ще з одного предмета за власним вибором.

Поради педагога | Переглядів: 293 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

В травні учнів початкових класів чекає державна підсумкова атестація. Як же до неї підготуватись?

До вашої ували, любі діти, кілька порад, якими ви можете скористатись.

  • Розпочати підготовку до ДПА ви можете уже зараз. Використайте для цього збірники з завданнями за попередні роки.
  • Складіть план підготовки до державної підсумкової атестації на кожний день, чітко визначте обсяг матеріалу, який ви виконуватимете.
  • Розпочніть заняття з найважчого матеріалу, який ви знаєте гірше. Якщо не можете щось згадати, запишіть на аркуші запитання і зверніться за допомогою до вчителя.
  • Намагайтеся на уроках зрозуміти матеріал, який вивчаєте, адже схожі завдання будуть і на ДПА.
  • Уважно читайте завдання і чітко їх виконуйте.
  • Чергуйте заняття і відпочинок під час підготовки до ДПА.
  • Потренуйтесь виконати завдання повністю з секундоміром ( ви будете знати скільки часу витрачаєте і в якому темпі треба працювати).
  • Постарайтесь виконати якомога більше завдань з тренувальною метою.
  • Не „зазубрюйте“ завдання, краще зверніться за допомогою до вчителя,він завжди вас підтримає і допоможе, адже він ваш друг.
  • Не думайте, що ви не впораєтесь із завданням, навпаки, подумки уявляйте собі картину успіху.

Пам’ятайте, що успіх – це насамперед праця! Бажаю вам успіхів!

Поради педагога | Переглядів: 334 | Додав: Admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Актуально


Перекласти сайт
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 639

Час

Корисні посилання

 
 

 
Вивчаємо інформатику
 
Видавництво педагогічна преса
 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Міні-чат

Вверх
© 2021 Богуславське НВО "Ліцей №3 - МАН"