1. Портфель (рюкзак)
Фахівці рекомендують підійти до вибору портфеля серйозно. По-перше, він повинен бути якісним, щоб портфель «не затріщав по швах». По-друге, у шкільної сумки повинна бути ортопедична спинка. По-третє, портфель не повинен бути надто великим і важким, щоб дитина без проблем могла його підняти.
2. Зошити
Заощадити можна. Шукайте зошити українського виробництва. Звертайте увагу на якість: щоб листочки були білими, а не сірими, середньої щільності, а не як «туалетний» папір, клітинки/лінії мають бути добре видно, але не «різко».
3. Щоденник
Щоденник має служити дитині весь навчальний рік, тому звертайте увагу на практичність, обкладинку, корисну інформацію всередині.
4. Канцелярське приладдя
Ручки мають бути зручними, не широкими, не трикутними на розрізі, не з «ребрами», а круглими, з резиновим кільцем, щоб пальці дитини не ковзали. Чим простіша ручка, тим краще. Не купуйте ручок, що «клацають», з кнопками.
Олівці прості – типу ТМ (твердо-м’які).
Олівці кольорові – знадобляться лише шести основних кольорів.
Лінійка – 20-25 см, пластикова або дерев’яна. Дерев’яні лінійки краще, тому що вони не ковзають на папері.
5. Обкладинки для зошитів і підручників
Бажано купити. Саме вони допоможуть зберегти щоденник, зошити і підручники в «читабельному» вигляді до кінця року.
7. Взуття
Економити можна, але не потрібно. Адже неякісне і неправильно підібране взуття може призвести до поганого кровообігу, розвитку проблем з опорно-руховим апаратом, плоскостопості та інше. Також не забудьте про спортивне взуття - кеди, мокасини, кросівки, балетки, в яких дитина буде ходити на фізкультуру.
8. Спортивна форма
Головне, щоб спортивний костюм (одяг) був з натуральних тканин.